VEGANOVA

NÁŠ PRÍBEH A HODNOTY

Veganova uzrela svetlo sveta v polovici roka 2023, s cieľom prepojiť vášeň k zdravému životnému štýlu a on-line svetu. Veganova ale od začiatku nie je úplne obyčajný e-shop s výživovými doplnkami, ale má dušu a zastupuje určitú víziu, ako by mal svet postupovať, aby sme sa mali na našej Zemi o kúsok lepšie.

Len pre vegánov? Nie!

Hoci Veganova spája dve slová: Vegan a Nova, čo značku predurčuje byť čisto vegánskou, pravdou je, že tu chceme byť aj pre nevegánov. Veganova je vytvorená pre všetkých, ktorým záleží na tom, čo dávajú do svojho vlastného tela v podobe stravy a výživových doplnkov a zároveň im záleží aj na udržateľnosti a prírode.

"Udržiavať telo v dobrej a zdravej kondícii je naša povinnosť. Inak nebudeme mať čistú a pevnú myseľ." Buddha

Veganova je on-line obchod, ktorý pre Vás predvyberá tie najkvalitnejšie svetové značky a produkty, ktoré sú vo vegan kvalite, s čistou etiketou a (alebo) vyrábané s láskou a určitými hodnotami smerom k spotrebiteľom a k prírode.

Prečo v zátvorke alebo? Pretože nie je vždy jednoduché pre značku vyrobiť produkt vo vegan certifikácii. Vždy teda zohľadňujeme pri výbere produktov a značiek aj to, ako sú ich produkty vyrábané a aké suroviny sú použité.

Vízia a hodnoty

Misia č.1: Lepší svet!

Značka Veganova zosobňuje vysokú kvalitu ponúkaných značiek a produktov, aby sme spolu s Vami podporili práve tých výrobcov, ktorí si to zaslúžia, pretože berú ohľad na spotrebiteľa, aj prírodu.

Veganova je tu pre vegánov, nevegánov, alergikov, atlétov, športovcov a pre všetkých vyznávačov zdravého životného štýlu, ktorým zároveň záleží na svojom zdraví, ako aj udržateľnosti a prírode.

OBJAVTE PRÉMIOVÉ ZNAČKY A PRODUKTY
SME TU PRE VÁS OHĽADOM AKEJKOĽVEK OTÁZKY
RÝCHLE DORUČENIE KURIÉRSKOU SLUŽBOU UPS ZDARMA
PONÚKAME VÁM TO NAJLEPŠIE Z NAJLEPŠIEHO, PRETOŽE NA KVALITE ZÁLEŽÍ